Kredyt Porównanie

Kredyt Porównanie – serwis, który przede wszystkim pomaga znaleźć korzystny bank, i korzystny kredyt. To dodatkowo możliwość szybkiego sprawdzenia i porównania ofert  bankowych oraz wyszukanie i symulacja kredytów gotówkowych i hipotecznych.

kredyt porównanie artykuł o kredytach i pożyczkach

WYSZUKIWARKA KREDYTÓW, TO NIE WYBÓR NAJLEPSZEGO KREDYTU

Należy wziąć pod uwagę, że wyszukiwarka kredytów nie pokazuje wcale najlepszych kredytów w postaci rankingu. Prezentuje ogólne oferty bankowe. Ogólne oferty. Końcowa oferta kredytowa i tak zależy od oceny naszej zdolności i wiarygodności kredytowej.

Jeżeli jesteśmy atrakcyjnym klientem dla banku, to możemy liczyć na lepsze warunki kredytu. Co oznacza atrakcyjny klient dla banku? Klient korzysta często z produktów finansowych oferowanych przez bank, ma wysoką zdolność kredytową i pozytywną historię kredytową. Jeżeli historia kredytowa w BIK jest negatywna, to w żadnym banku nie otrzymamy kredytu lub pożyczki. Pozostaje wówczas spróbować w firmie pożyczkowej.

 

PORÓWNANIE KREDYTÓW w BANKACH

Kredyt porównanie czyli szybka możliwość, aby zapoznać się z ofertę kredytową, ale także sposób na porównania kredytów przez internet, mieszkaniowych czy konsolidacyjnych.

Kredyty gotówkowe online, jak i konsolidacyjny znajdziemy w niektórych bankach. W takich przypadkach wniosek kredytowy składamy przez internet, ale i tak musimy się spodziewać telefonu z banku, aby potwierdzić dane osobowe oraz obliczyć zdolność kredytową.

Jak już wiemy, porównanie kredytów gotówkowych czy hipotecznych jest bardzo ważne z punktu widzenia wyboru najtańszej opcji.

Decydując się na kredyt, musimy porównać najlepiej kilka ofert banków i najlepiej jest skorzystać z wyszukiwarki. Trzy banki wystarczą w zupełności, aby wybrać korzystna opcję. Musimy również brać pod uwagę, że bez zdolności kredytowej, nie mamy absolutnie żadnych szans na kredyt w banku.

 

Co to jest zdolność kredytowa, jakie czynniki brane są pod uwagę przy jej wyliczaniu oraz jak ją poprawić, znajdziesz w artykule: Co wpływa na zdolność kredytową i jak ją poprawić

 

Kredyt porównanie, czyli korzystamy z porównywarek

Porównywarka to w pewnym sensie Symulator Rat Kredytu Gotówkowego. Pozwala ona oszacować wysokość rat kredytowych. Ale są to tylko szacunkowe wyliczenia, bowiem nie oblicza ona dokładnych rat. Zarówno ta, jak i inne porównywarki działają na podobnych zasadach. Dlaczego? Zostało już wspomniane powyżej, że wysokość raty zależy od zdolności kredytowej, jak i wiarygodności kredytowej. Dopiero bank po przeprowadzonej szczegółowej analizie, przygotuje dla nas ofertę oraz wyliczy dokładną ratę kredytową, ale i to pod warunkiem, że mamy zdolność kredytową.

Czyli porównywarka kredytowa jest bezużyteczna…? Aż tak, to nie. Przede wszystkim pozwala sprawdzić jakie są oferty kredytowe i właśnie, oszacować, ile mniej więcej wyniesie rata kredytowa. Dodatkowo ułatwia kontakt z wybranym bankiem, wysyłając krótki formularz kontaktowy przez internet. W ten sposób nie ma konieczności chodzenia do banku, aby sprawdzić ofertę kredytową.

 

Wyszukaj i porównaj kredyty gotówkowe

 

Porównanie kredytów hipotecznych czy kontakt z doradcą kredytowym? Podobnie jak w przypadku kredytów gotówkowych, również tutaj mamy do czynienia z szacunkowym wyliczeniem rat kredytu hipotecznego (mieszkaniowych). W związku z czym możemy tylko oszacować raty kredytowe. Przede wszystkim porównywarka kredytów hipotecznych ułatwia wyszukanie banków, przejrzenie ofert i wysłanie formularz kontaktowego do wybranego banku lub doradcy finansowego.

Spotkanie z doradcą kredytowym czy doradcą finansowym, to możliwość uzyskania niezbędnych informacji o kredycie hipotecznym. Doradca pomoże dokonać korzystnego wyboru, wskaże korzystny kredyt, a nawet promocyjne oferty bankowe. Jeżeli nie wiemy czy mamy wystarczającą zdolność kredytową, to doradca również ją wyliczy. Dlatego wydaje się to najlepszą opcją w sytuacji, kiedy szukamy takiego kredytu. Jeżeli nie mamy podstawowej wiedzy dotyczącej tego produktu, to najlepiej skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalisty w tym zakresie.

 

Wyszukaj i porównaj kredyty hipoteczne

 

Pozostałe produkty finansowe: pożyczki pozabankowe – wyszukiwarki pożyczek niebankowych.
W serwisie KREDYT PORÓWNANIE znajdziemy wiele różnorodnych produktów kredytowych i pożyczkowych, nie tylko w instytucjach bankowych.


Powrót do strony głównej kredytporownanie.pl