Kredyt gotówkowy zabezpieczony hipoteką

Kredyt gotówkowy zabezpieczony hipotekąKredyt gotówkowy zabezpieczony hipoteką? Co to za kredyt? Tak w zasadzie, to nie ma takich kredytów. Jest to po prostu inaczej pożyczka gotówkowa hipoteczna (pożyczka hipoteczna), którą można przeznaczyć na dowolny cel pod zastaw nieruchomości.

Pożyczkę można otrzymać na wysoką kwotę i długi okres kredytowania. Takie rozwiązanie pozwala pożyczyć wysoką kwotę pieniędzy taniej, niż decydując się na pożyczkę gotówkową.

Zabezpieczeniem takiej pożyczki jest hipoteka na nieruchomości (hipoteka danej nieruchomości nie może być wcześniej obciążona). Co daje taki kredyt zabezpieczony hipoteką?

Przede wszystkim to korzystniejsze warunki kredytowe, bo dla banku jest to najlepszy rodzaj zabezpieczenia. Kredytobiorca nie może spłacić kredytu, bank przejmuje nieruchomość, sprzedaje ją i zaspokaja swoje roszczenia.

Kredyt, który jest zabezpieczony hipoteką może zaciągnąć praktycznie każda osoba będące właścicielem nieruchomości (dom, mieszkanie). Pod warunkiem, że ma odpowiednią zdolność i wiarygodność kredytową.

Banki udzielają zazwyczaj pożyczek hipotecznych maksymalnie do 80-90 proc. wartości danej nieruchomości, a spłata może sięgać nawet i 30 lat.

Pożyczka hipoteczna może zostać przeznaczona na dowolny cek, np. zakup samochodu, remont generalny nieruchomości, wakacyjny wyjazd czy skonsolidowanie zadłużenia.

Kredyt gotówkowy zabezpieczony hipoteką. Pożyczki hipoteczne

Expander oferuje bezpłatne porównanie pożyczek hipotecznych 20 banków. Udzielana pożyczka przyznawana w oparciu o zabezpieczenie na hipotece nieruchomości klienta, a otrzymana kwota może zostać przeznaczona na dowolny cel. Umów się na spotkanie z doradcą.